Postat în original de puthre E foarte tare ideea. Daca ai putea sa-i pui si subtitrare pentru cei care nu pot da drumul al sunet din diverse motive, ar fi super In engleza.. si cu asta impusti doi iepuri. Ce stii cum prinde.. mult succes in ceea ce faci Claudiu.
Poti sa dai de mine usor, @contact.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)
Reguli Forum