@demolatorul
Din cate am inteles l7 nu este bun deloc.
@Constumatorul
Nu folosesc 2 cartele.
@LensFlare
Amandoua ar putea fi o optiune, momentan nu mai sunt pe stoc.
@demolatorul
Din cate am inteles l7 nu este bun deloc.
@Constumatorul
Nu folosesc 2 cartele.
@LensFlare
Amandoua ar putea fi o optiune, momentan nu mai sunt pe stoc.
Ai nevoie de un logo, layout, s.a.m.d?
We buy things we don't need to impress people we don't like.
Vand advertoriale pe site-uri cu autoritate mare
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)