Pagina 2 din 3 PrimulPrimul 123 UltimulUltimul
Rezultate 11 la 20 din 21

Subiect: Recomandare Smartphone

  1. #11
    Avatarul lui Cartis Dragos
    Cartis Dragos este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    31
    Data înscrierii
    28th May 2011
    Locaţie
    Oradea
    Vârstă
    32
    Posturi
    547
    Putere Rep
    31

    Implicit

    Hmm ma voi gandi, saptamana asta care vine imi voi lua mai mult ca sigur.
    Pana acum am in vizor cateva: p5, htc desire x, galaxy nexus.
    Ai nevoie de un logo, layout, s.a.m.d?

  2. #12
    Avatarul lui PhoeniXman
    PhoeniXman este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    38
    Data înscrierii
    8th October 2010
    Locaţie
    Cluj
    Vârstă
    39
    Posturi
    1.834
    Putere Rep
    38

    Implicit

    + 1 galaxy nexus!

  3. #13
    Avatarul lui Prometeu
    Prometeu este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    42
    Data înscrierii
    27th October 2007
    Posturi
    1.434
    Putere Rep
    42

    Implicit

    Eu unul m-am chinuit destul de mult cand mi-am ales acu cateva luni primul smartphone.

    Dintr-o intamplare am ales Htc One S, acum vad pe okazii sigilat cu garantie 1200 RON.

    Sunt foarte multumit de el. Pacat ca nu ai spus ce anume vrei de la telefone. In orice caz, prezint cateva plusuri/minusuri:

    + design, foarte subtire, cool,etc; bateria; camera photo; sistemul de operare; procesor

    - bateria ca la iphone (nu o poti schimba etc), fara posibilitate sa adaugi meorie externa...

  4. #14
    Avatarul lui Marius Cristian
    Marius Cristian este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    53
    Data înscrierii
    14th January 2007
    Locaţie
    Bucuresti, Romania
    Posturi
    1.519
    Putere Rep
    53

    Implicit

    Se merita diferenta la
    Telefon mobil Samsung S6802 Galaxy Ace, Dual SIM, Metallic Black SAMSS6802ACEDSBLK - eMAG.ro
    fata de
    http://www.emag.ro/telefon-mobil-sam.../pd/EX9XKBBBM/
    ?

    Diferentele sesizarte ar fi rezolutia clar mai buna (480 x 800 versus 320 x 480), o camera secundara si marimea usor mai mare (4.0" versus 3.5").

    Nu am avut smartphone pana acum nu stiu de ce am fost asa de conservator.
    Doar un Blackberry prin 2007-2009, nu stiu daca se pune.

  5. #15
    Avatarul lui puthre
    puthre este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    84
    Data înscrierii
    21st February 2011
    Locaţie
    București
    Posturi
    2.154
    Putere Rep
    84

    Implicit

    Da, rezolutia 320x480 e mult prea mica.
    Caut cu jingle.ro.

  6. #16
    Avatarul lui Marius Cristian
    Marius Cristian este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    53
    Data înscrierii
    14th January 2007
    Locaţie
    Bucuresti, Romania
    Posturi
    1.519
    Putere Rep
    53

    Implicit

    Citat Postat în original de puthre Vezi Post
    Da, rezolutia 320x480 e mult prea mica.
    Unde ar mai putea fi diferente calitative in afara de navigarea pe web?
    Presupun ca aplicatiile sunt realizate scalabil de catre dezvoltatori.

  7. #17
    Avatarul lui Iulian
    Iulian este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    37
    Data înscrierii
    30th January 2008
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    552
    Putere Rep
    37

    Implicit

    Mai pune cateva milioane si ia-ti iPhone 4S

    /le: la mana a doua

    sau un Galaxy S3.
    Ultima modificare făcută de Iulian; 30th January 2013 la 12:33. Motiv: le
    “Stop Doubting Yourself, Work Hard and Make It Happen”
    Imi place sa conduc si sa gasesc cele mai bune distanțe rutiere.

  8. #18
    Avatarul lui psyder
    psyder este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    10th May 2012
    Posturi
    12
    Putere Rep
    0

    Implicit

    Citat Postat în original de Iulian Vezi Post
    Mai pune cateva milioane si ia-ti iPhone 4S

    /le: la mana a doua

    sau un Galaxy S3.
    +1

    Si eu zic sa mai pui ceva bani sa iti iei iphone pentru ca e alceva sau poti sa optezi pentru un abonament si il iei mult mai ieftin si beneficiezi si de servicii

  9. #19
    Avatarul lui Cartis Dragos
    Cartis Dragos este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    31
    Data înscrierii
    28th May 2011
    Locaţie
    Oradea
    Vârstă
    32
    Posturi
    547
    Putere Rep
    31

    Implicit

    Mi-am comandat pana la urma p5.
    Ai nevoie de un logo, layout, s.a.m.d?

  10. #20
    Avatarul lui puthre
    puthre este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    84
    Data înscrierii
    21st February 2011
    Locaţie
    București
    Posturi
    2.154
    Putere Rep
    84

    Implicit

    Citat Postat în original de Marius Cristian Vezi Post
    Unde ar mai putea fi diferente calitative in afara de navigarea pe web?
    Presupun ca aplicatiile sunt realizate scalabil de catre dezvoltatori.
    Cam la orice, citit emailuri, aplicatii gen IMDB. Aplicatiile sunt scalabile in general, dar asta nu face experienta pe o rezolutie proasta mult mai buna.
    Caut cu jingle.ro.

Pagina 2 din 3 PrimulPrimul 123 UltimulUltimul

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Recomandare .
    De piciu1993 în forumul Metode de promovare, Analiza trafic.
    Răspunsuri: 16
    Ultimul Post: 10th November 2011, 20:54
  2. Recomandare VPS
    De Cedik în forumul Hosting
    Răspunsuri: 20
    Ultimul Post: 17th July 2011, 21:06
  3. recomandare
    De terminator în forumul Metode de promovare, Analiza trafic.
    Răspunsuri: 8
    Ultimul Post: 22nd April 2009, 21:21
  4. recomandare CMS?
    De leonte în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 5
    Ultimul Post: 13th March 2009, 01:30
  5. Site de PDA,Smartphone şi GPS News în engleză
    De doro în forumul Link/banner exchange
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 17th January 2008, 17:53

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •