Postat în original de Cartis Dragos @demolatorul Din cate am inteles l7 nu este bun deloc. Nu stiu unde ai auzit tu asta, dar eu am un l5 si sunt foarte multumit de el si chiar intentionez sa trec la l7. Eu l-am luat de pe telefonultau,eu cu 1 mil mai ieftin decat pe alte siteuri. Succes.
We buy things we don't need to impress people we don't like. Vand advertoriale pe site-uri cu autoritate mare
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)
Reguli Forum