Citat Postat în original de Cartis Dragos Vezi Post
@demolatorul
Din cate am inteles l7 nu este bun deloc.
Nu stiu unde ai auzit tu asta, dar eu am un l5 si sunt foarte multumit de el si chiar intentionez sa trec la l7.

Eu l-am luat de pe telefonultau,eu cu 1 mil mai ieftin decat pe alte siteuri. Succes.