Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 11 la 18 din 18

Subiect: Ajutor in alegerea unui Mouse Wireless

  1. #11
    Avatarul lui RoManiac
    RoManiac este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    50
    Data înscrierii
    31st March 2008
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    1.045
    Putere Rep
    50

    Implicit

    Citat Postat în original de bogdan.mihai Vezi Post
    Iti recomand Microsoft Wireless Mouse 4000! Costa doar 130ron la emag si este exact ce ai tu nevoie!
    Din pacate nu are sistemul de rotire pas cu pas
    Research-ul continua

  2. #12
    Avatarul lui Alex Dumitru
    Alex Dumitru este deconectat Administrator
    Reputatie:
    64
    Data înscrierii
    20th April 2006
    Locaţie
    Pitesti / Bucuresti
    Vârstă
    37
    Posturi
    3.339
    Putere Rep
    64

    Implicit

    Eu folosesc niste mouse-uri A4Tech la ~16-20 ron pe care le schimb lunar pentru ca se murdaresc. Si sunt foarte multumit de ele

  3. #13
    Avatarul lui RoManiac
    RoManiac este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    50
    Data înscrierii
    31st March 2008
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    1.045
    Putere Rep
    50

    Implicit

    Reinviez acest thread cu o concluzie.
    Dupa o lunga perioada de cautari obsesive , review-uri si enshpe mii de research-uri am ajuns la mousul perfect.
    Am cautat si am tot cautat cu o tenacitate demna de Cartea Recordurilor si m-am oprit la un Mouse Laser Wireless SideWinder X8 marca Microsoft. E un pic cam mare pentru mana mea dar ma voi acomoda cu siguranta . Designul este fantastic iar functiile pe care inca nu le-am dibuit total ma fac sa nu-mi para rau.
    O galerie cu multe imagini puteti gasi AICI sau pagina producatorului AICI .
    Presimt acum urmatoarea obsesie ... Mouse Pad-ul perfect .
    Dar nu orice fel de mouse pad. Un Mouse pad demn de un SideWinder X8

    P.S: pana la urma mi-am incalcat propriile specificatii cand am cerut ajutorul comunitatii. Am cerut un mouse nu neaparat specializat pe jocuri si care sa nu arate futurist. Si cu ce m-am ales la final ? Un mouse pentru jocuri cu aspect futurist
    Ultima modificare făcută de RoManiac; 24th January 2011 la 09:17.

  4. #14
    Avatarul lui Mar
    Mar
    Mar este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    34
    Data înscrierii
    3rd January 2008
    Locaţie
    Pitesti
    Vârstă
    49
    Posturi
    318
    Putere Rep
    34

    Implicit

    ok, eu tocmai am luat un logitech vx revolution, 79 ron la auchan (super pret) .. so far este foarte misto

  5. #15
    Avatarul lui StarNET
    StarNET este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    37
    Data înscrierii
    5th March 2009
    Locaţie
    Brasov
    Posturi
    1.429
    Putere Rep
    37

    Implicit

    Mouse optic Logitech B110, USB, Negru 910-001246

    eu am dat vreo 25 de lei pe al meu .... ii schimb cam la un an ...

    Laser am pus mana pe vreo 3 si nici unu nu m-a incantat ... wireless chiar am un microsoft .. care pierde semnal din cand in cand .. iar daca ma bag la un joc care necesita mouse mai calumea ... se simte diferenta ...

    Optic cu fir e cea mai buna alegere din punctul meu de vedere
    O zi faina.
    Vezi cum e vremea inainte sa iti faci planuri !
    Peste 4000 iconite in ORICE culoare, ORICE dimensiune si in 5 formate: iconsDB.com

  6. #16
    Avatarul lui Diana
    Diana este deconectat Administrator
    Reputatie:
    46
    Data înscrierii
    4th January 2006
    Locaţie
    Vatra Dornei
    Posturi
    1.696
    Putere Rep
    46

    Implicit

    Da, tot Logitech B110 negru am si eu vreo 2. StarNet, bate palma
    Am un magazin online de Cosmetice romanesti si un portal de Afaceri

  7. #17
    Avatarul lui Alex Dumitru
    Alex Dumitru este deconectat Administrator
    Reputatie:
    64
    Data înscrierii
    20th April 2006
    Locaţie
    Pitesti / Bucuresti
    Vârstă
    37
    Posturi
    3.339
    Putere Rep
    64

    Implicit

    Arata bine B110, cred ca-mi dau si eu comanda sa vad cum e

  8. #18
    Avatarul lui Andrei Luca
    Andrei Luca este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    44
    Data înscrierii
    2nd April 2007
    Locaţie
    Iași
    Posturi
    522
    Putere Rep
    44

    Implicit

    Citat Postat în original de Mar Vezi Post
    ok, eu tocmai am luat un logitech vx revolution, 79 ron la auchan (super pret) .. so far este foarte misto
    Vroiam si eu unul din asta pentru laptop dar nu l-am gasit pe nicaieri, mai ales la un astfel de pret.

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Pareri despre alegerea numelui unui domeniu!
    De dracosu în forumul Discutii generale privind optimizarea si motoarele de cautare
    Răspunsuri: 7
    Ultimul Post: 14th March 2009, 23:54
  2. Intrebari legate de alegerea unui domeniu
    De Ringwraith în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 1st August 2007, 19:38
  3. Ajutor in organizarea unui concurs
    De Psyche în forumul Metode de promovare, Analiza trafic.
    Răspunsuri: 15
    Ultimul Post: 6th July 2007, 18:36
  4. Ajutati-ma la alegerea unui domeniu !!
    De onshop în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 5
    Ultimul Post: 7th May 2007, 17:30
  5. Help In Alegerea Numelui Unui Domeniu
    De EPoX în forumul Discutii generale privind optimizarea si motoarele de cautare
    Răspunsuri: 3
    Ultimul Post: 4th March 2006, 10:05

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •