Citat Postat în original de Popescu Marian Vezi Post
De ce mama naibii nu se discuta cu atata inversunare si la topicurile de seo?
Ia ca ma apuc sa fac un subiect bomba despre un experiment seo fictiv ca sa discutam si ceva constructiv.
btw, de ce nu inchideti topicul asta?
Stii sa sunt singurul care se uita la topicul asta si are aceeasi parere ca si tine ??? Cand e vorba de cearta sar toti si in 4 ore se creeaza un topic de 3 pagini...
Mi se pare ca se acorda prea multa importanta de fiecare data cand se greseste cu ceva.