
Postat în original de
PeGratis
Succes, ganditi liber, nu fiti cu mentalitate de romani: hai sa fiu incorect, doar sa il ajut pe sefu pentru ca poate imi da si mie o functie mai buna. Am spus asta ca sa nu spun o zicala care este oarecum vulgara, aceea cu pupatul.
Krumel, astept functia cea inalta
@PeGratis, prietene, exprima-ti liber ideile , dar in limitele impuse de bunul simt. Ma abtin , din respect pentru ceilati useri care citesc tigania asta, sa iti dau o replica pe masura.
Daca te pot ajuta cu un sfat sau daca doresti o oferta de optimizare pentru siteul tau, da-mi un mesaj!