noroc ca forumul are memorie mai bunaNu de alta dar nu prea imi mai amintesc de ce am "bube"
SPAM: www.adriana.ro si www.afaceripeinter.net
noroc ca forumul are memorie mai bunaNu de alta dar nu prea imi mai amintesc de ce am "bube"
SPAM: www.adriana.ro si www.afaceripeinter.net
Those were fast strange times and we worked in fast strange ways.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)