Postat în original de adriana Salut, nu am mai intrat de mult timp. si de ce ai mai revenit ?
Eu am o rugaminte, incearca sa postezi o singura data si nu in posturi diferite!
Postat în original de adriana Interesanta semnatura..... multumesc pentru apreciere. and : Welcome back to the community !
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)
Reguli Forum