Nu cred ca se mua nimeni... Poate fi vorba in schimb de o "cetatenie dubla" ... Fiecare dintre comunitati are plusurile si minusurile ei, nu cred ca se pot compara.
Nu cred ca se mua nimeni... Poate fi vorba in schimb de o "cetatenie dubla" ... Fiecare dintre comunitati are plusurile si minusurile ei, nu cred ca se pot compara.
Daca ai nevoie de un programator... | Nu folosesc !YM
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)