O fi pus cu ocazia sarbatoririi vreunui pictor, cum fac cand schimba logo-ul. Altfel nu gasesc explicatia.. nu e stilul lor. Nici logourile lor de prin '96 n-arata asa nasol.
O fi pus cu ocazia sarbatoririi vreunui pictor, cum fac cand schimba logo-ul. Altfel nu gasesc explicatia.. nu e stilul lor. Nici logourile lor de prin '96 n-arata asa nasol.
Citeste primul meu curs SEO - principii de baza. Vezi oferta mea de advertoriale PR5.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)