Mie nu-mi place deloc.
Trebuiau sa ramana la ideea de simplitate, nu un amalgam de culori din care sa se desprinda marele "g"...![]()
Mie nu-mi place deloc.
Trebuiau sa ramana la ideea de simplitate, nu un amalgam de culori din care sa se desprinda marele "g"...![]()
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)