Nici un comision nu poate fi de bineDar depinde de vechimea siteului, multi vizitatori nu se decid de prima data sa cumpere si poate dura un pic pana vin comisioanele.
Teoretic, 500 de vizitatori fara comisioane e de rau. In general am 1-2 comisioane la 100 de unici.




Dar depinde de vechimea siteului, multi vizitatori nu se decid de prima data sa cumpere si poate dura un pic pana vin comisioanele.
Răspunde cu citat