Rup eu vraja cu targetul si spun ca vreau 1.000 RON din afiliere pe luna decembrie. Nu am decat 3 site-uri si doar 2 sunt in 2parale, unul pe fashion si unul pe it. Daca ating suma asta in decembrie eu ma declar multumit, mai ales ca timpul dedicat proiectelor nu a fost unul prea generos.
Stiu, poate unii vor rade, unii doar vor zambi "cum ma, doar 1.000 RON?", sau poate unii vor spune, hmmm..., as vrea si eu, etc., asta e suma pe care o vreau eu, daca o voi incasa sau nu, vom vedea la inceputul lui ianuarie.



Răspunde cu citat