banii din adsense sunt pur si simplu pusi in portofel si le vine randul la cheltuieli inutile
@tudi mai lasa taxiurile alea .. si asa stai langa mine, vrei sa-ti fiu sofer ? :>
banii din adsense sunt pur si simplu pusi in portofel si le vine randul la cheltuieli inutile
@tudi mai lasa taxiurile alea .. si asa stai langa mine, vrei sa-ti fiu sofer ? :>
eu am incercat sa ii reinvestesc.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)