Rezultate 1 la 10 din 25

Subiect: Ce faceti cu banii din Adsense

Afișare hibrid

  1. #1
    Avatarul lui psaico
    psaico este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    19th January 2008
    Locaţie
    Cluj Napoca
    Vârstă
    38
    Posturi
    250
    Putere Rep
    0


    Implicit

    banii din adsense sunt pur si simplu pusi in portofel si le vine randul la cheltuieli inutile
    @tudi mai lasa taxiurile alea .. si asa stai langa mine, vrei sa-ti fiu sofer ? :>
    Blog personal: www.psaico.info
    Te scoate din casa: www.clujlife.com

  2. #2
    Avatarul lui superbus
    superbus este deconectat Banned
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    23rd October 2007
    Locaţie
    Madrid
    Vârstă
    49
    Posturi
    810
    Putere Rep
    0


    Implicit

    eu am incercat sa ii reinvestesc.

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Google AdSense mi-au furat banii
    De haotik în forumul Adsense
    Răspunsuri: 32
    Ultimul Post: 18th October 2010, 09:38
  2. Cum primesc banii de la google adsense?
    De d_alinus2004 în forumul Adsense
    Răspunsuri: 12
    Ultimul Post: 29th November 2009, 22:27
  3. de unde ne ridicam banii de la adsense ?
    De EPoX în forumul Google
    Răspunsuri: 28
    Ultimul Post: 20th May 2009, 13:41
  4. Banii de Adsense
    De Marius Mailat în forumul Google
    Răspunsuri: 17
    Ultimul Post: 26th March 2009, 10:41
  5. Cum va faceti banii online?
    De shutzu în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 13
    Ultimul Post: 9th February 2007, 18:29

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •