In 2 saptamani rezolv si cu masina. De un an tot incerc sa strang de masina, dar au fost cheltuieli, ba cu firma, ba mi-am luat nush ce prin casa...stii cum e

Pai ce site-uri aveti mai fratilor?
Eu aveam vreo 20 de MFA-uri. Le-am vandut treptat, chiar saptamana trecuta am am vandut unul dintre site-urile mai vechi. Am ramas doar cu 2 site-uri cu jocuri, unul din ele in productie. Si in rest, proiecte peste proiecte.