Este o regula in orice business. Sa nu te bazezi pe o singura sursa de venit.
- Daca vinzi inghetata, iarna ce faci ? Adauga si tu ciocolata in pravalie, sa traiesti si iarna.
- Daca vinzi IT doar din Google, daca te baneaza ce faci ? Dai faliment ? Fa si tu o reclama pe bloguri si prin media sa te tina lumea minte sa revina singuri.
- Daca faci bani din reclama Adsense ce faci ? Daca iti baneaza contul ? Mai fa si tu un website si vinde pe el altceva, sau mai vine publicitate si prin alte retele.




Răspunde cu citat