eu nu inteleg , cecul vine acasa , ma duc cu el la banca , si trebuie sa imi fac un card ca sa ii scot ? sau pur si simplu ii scot si plec cu ei .. nu ma intereseaza comisionul dar vreau sa stiuas dorii si eu un mic guide pentru ca sunt nou in ads
din ce stiu de la prieteni e ceva de genul .
1. fac 50 $ si imi trimit acasa un cec ca sa verifice adresa
2. fac 100$ si imi trimite un cec ca sa scot banii
3. ma duc cu cecu la o banca si scot banii
scuze pentru mesajul de mai sus , dar are oarecum o legatura cu subiectul![]()


as dorii si eu un mic guide pentru ca sunt nou in ads 
Răspunde cu citat