Tiriac-ul mi-a cerut 30 USD comision pentru a incasa un cec de 103 USD de la Adsense. Asta dupa ce m-am trezit ca am un card inutil, ca si-au schimbat peste noapte ideile si cereau 500 Euro garantie ca sa pot plati online. Momentan discut cu BRD-ul .. sper ca nu se prostesc si astia