TI-am dat si mail de pe office AT nanotel.ro
Motivul INVALID CLICKS, le-am scris mail in seara aia explicandu-le ca sunt nevinovat, desi engleza mea nu e cea mai corecta engleza.
Le-am scris mail la 2 zile iar , si porma le-am tot scris, la un moment dat le-am scris mail de pe alta adresa de mail, gandindu-ma ca poate prima au blocat-o cumva, le-am scris pana si mail dala standard cum e pe blogul tau, le-am scris si catre suport@adsense, si catre cele 2 adrese adsense-adclicks@google.com si adsense-adclicks-appeal@google.com le-am scris si in romana.
2 saptamani am stat bolnav in noaptea in care am primit mailul am crezut ca a picat cerul pe mine. Acum mi-am revenit si e vremea sa protestez impotriva hotilor. Trei zile nu am vorbit cu nevasta si nu stia ce am.





