Vi sa emis plata luna asta ? Mie da acum vreo ora, la voi ?
Vi sa emis plata luna asta ? Mie da acum vreo ora, la voi ?
Site-ul care ofera zilnic o portie de divertisment si jocuri de fete .
Eu am ales tot plata WU, pe Romania. Vad ca e doar sold de plata, dar nicaieri nu scrie plata efectuata! Oricum platile veneau pe 25!
Ofer servicii Social Media Marketing!. Articole contra cost Oferta generala, ro, fr si ru aici!
prin eft in general pana pe data de 23 ajung la noi platile. la western abia pe 24-25 se efectueaza.. depinde daca urmeaza weekend, sarbatori. inainte de sarbatori(craciun) stiu ca le fac mai repede iar la weekenduri amana pe saptamana viitoare.
Nu stiu cum e la altii, dar pana luna trecuta mi se emitea plata cam pe 25 si atat, dura inca 1-2 zile sa imi apara datele de transfer. Luna asta insa, chiar aseara, deci pe 21 aprilie, am primit mail cum ca mi s`a emis plata si am si datele de WU deja afisate. Deja e o schimbare in bine![]()
Prind toate reducerile de pe www.redumag.ro
Eu am ales tot WU , si au intrat deja.... si suntem doar in 22 , ciudat![]()
Scriu prost gramatical.... dar totusi, fii pozitiv!
Si eu tot WU - luna trecuta si luna aceasta, au intrat pe 21 platile.
La mine nu e nici macar PIP.
Ma ocup si cu testare manuala/automata.
PS:Vand advertoriale ieftine pe site cu profil medical.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)