sunt pe pc-ul de acasa ... maine ma uit si de pe ala de la munca ... oricum .. interesant ... am facut printscreen sa vada si ochiul vostru![]()
sunt pe pc-ul de acasa ... maine ma uit si de pe ala de la munca ... oricum .. interesant ... am facut printscreen sa vada si ochiul vostru![]()
Vezi cum e vremea inainte sa iti faci planuri !
Peste 4000 iconite in ORICE culoare, ORICE dimensiune si in 5 formate: iconsDB.com
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)