Rezultate 1 la 10 din 22

Subiect: E corect?

Afișare hibrid

  1. #1
    Avatarul lui paulpadurariu
    paulpadurariu este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    34
    Data înscrierii
    25th February 2009
    Locaţie
    Iasi
    Vârstă
    43
    Posturi
    558
    Putere Rep
    34


    Implicit

    Vom trai si vom vedea - va anunt cand va fi banat site-ul de catre adsense, dar contul in niciun caz nu cred ca va fi banat.
    Vis-a-vis de legalitatea site-ului, este vorba doar de promovarea continutul de pe site-uri "user generated content".
    Din pasiune, fotograf

  2. #2
    Avatarul lui Cristi U
    Cristi U este deconectat Super Moderator
    Reputatie:
    53
    Data înscrierii
    26th January 2008
    Locaţie
    Oradea
    Vârstă
    37
    Posturi
    3.172
    Putere Rep
    53


    Implicit

    Citat Postat în original de paulpadurariu Vezi Post
    Vom trai si vom vedea - va anunt cand va fi banat site-ul de catre adsense, dar contul in niciun caz nu cred ca va fi banat.
    Vis-a-vis de legalitatea site-ului, este vorba doar de promovarea continutul de pe site-uri "user generated content".
    ? Adica?
    Sunt site-urile tale?
    Mai dau cate-un sfat juridic aici, uneori chiar despre online. Nu-l rata! :) Vezi și sfaturi de nutritie.

  3. #3
    Avatarul lui sht3fu
    sht3fu este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    32
    Data înscrierii
    29th March 2009
    Posturi
    108
    Putere Rep
    32


    Implicit

    Citat Postat în original de paulpadurariu Vezi Post
    Vom trai si vom vedea - va anunt cand va fi banat site-ul de catre adsense, dar contul in niciun caz nu cred ca va fi banat.
    Vis-a-vis de legalitatea site-ului, este vorba doar de promovarea continutul de pe site-uri "user generated content".
    Dar macar castigi mai mult in urma acelei metode?

  4. #4
    Avatarul lui Nichita
    Nichita este deconectat Super Moderator
    Reputatie:
    94
    Data înscrierii
    19th February 2009
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    46
    Posturi
    3.422
    Putere Rep
    94


    Implicit

    Citat Postat în original de paulpadurariu Vezi Post
    Vom trai si vom vedea - va anunt cand va fi banat site-ul de catre adsense, dar contul in niciun caz nu cred ca va fi banat.
    Vis-a-vis de legalitatea site-ului, este vorba doar de promovarea continutul de pe site-uri "user generated content".
    Chestia cu user generated content e cu dus si intors. Faptul ca filmele sunt full, fara copyright, este deja o chestie impotriva TOS-ului Google. Personal mi se pare foarte riscant. Poti fi banat definitiv cu aceste metode.
    Siteul tau e in balarii, nu urca? Competitorii te bat de iti suna apa in cap? Ai fost penalizat si nu stii ce sa faci? Cel mai probabil ai nevoie de un audit SEO complet. :)

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. cum sa folosesc corect diacriticele
    De prieten-imaginar în forumul Continut web
    Răspunsuri: 1
    Ultimul Post: 19th April 2010, 13:24
  2. Cum este corect?
    De lovelife în forumul Google
    Răspunsuri: 13
    Ultimul Post: 2nd March 2010, 12:10
  3. Este corect?!
    De metrix1977 în forumul Stiri despre motoarele de cautare, SEO si Marketing
    Răspunsuri: 10
    Ultimul Post: 3rd March 2009, 16:42
  4. Cum Vi Se Pare Corect ?
    De w3bmaster în forumul Directoare web straine
    Răspunsuri: 10
    Ultimul Post: 28th April 2008, 18:11
  5. Este oare corect?
    De maxxone în forumul Studii de caz
    Răspunsuri: 12
    Ultimul Post: 19th November 2007, 21:08

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •