Salut ! Am si eu o nelamurire, daca ma poate ajuta cineva. Detin mai multe blog-uri de la PR 0 pana la PR 4, si nu stiu exact cum sa fac sa le promovez pe cele PR 0, pr 1 si pr 2.
Niste amici mi-au recomandat 3 way, insa nu stiu ce sa zic, eu mai scriu si articole pe aceste site-uri.
Cum pot promova site-urile intre ele fara sa ma afecteze, in total sunt in jur de 20-25 de blog-uri deci nu pot sa le fac 3 way sau schimb de articole dintr-o data. Imi poate da cineva niste sfaturi ce as putea sa fac pentru a promova site-urile ?


Răspunde cu citat