Tema e foarte prost aleasa. La propriu te dor ochii de la galbenul ala spalacit. Nici meniul nu e prea grozav, negru pe gri inchis, nu se distinge mare lucru.
Mai departe nu mai m-am uitat, nu puteam sa stau prea mult cu culorile alea in ochi
Tema e foarte prost aleasa. La propriu te dor ochii de la galbenul ala spalacit. Nici meniul nu e prea grozav, negru pe gri inchis, nu se distinge mare lucru.
Mai departe nu mai m-am uitat, nu puteam sa stau prea mult cu culorile alea in ochi
Vă mai aduceți aminte de jocurile copilăriei ?
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)