Tema e foarte prost aleasa. La propriu te dor ochii de la galbenul ala spalacit. Nici meniul nu e prea grozav, negru pe gri inchis, nu se distinge mare lucru.
Mai departe nu mai m-am uitat, nu puteam sa stau prea mult cu culorile alea in ochi