Ma bucur ca am gasit si oameni din Cluj, ce bine. Am sa ma acomodez mai repede. Acum trebuie sa mai muncesc putin la site-uri, apoi sper sa va revad la studiul de caz. papa si spor tuturor
![]()
Ma bucur ca am gasit si oameni din Cluj, ce bine. Am sa ma acomodez mai repede. Acum trebuie sa mai muncesc putin la site-uri, apoi sper sa va revad la studiul de caz. papa si spor tuturor
![]()
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)