Postat în original de Marius Morariu Sa ma asigur ca am inteles despre ce-i vorba aici: cautam variante de superlativ ale absurdului?? Adica cineva copiaza siteuri intregi si ii se pare normal sa poata face asta? ) Iiiiisuse se pare ca da
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)
Reguli Forum