Buna la toata lumea , imi cer scuze ca am deschis un subiect nou , poate deja exista , insa eu nu am gasit nici de acest gen. Eu am o mica mare problema...tot incerc de ceva timp sa apara si site-ul meu in Google...si nu reusescCe ar trebui sa fac? ce pasi trebuie sa urmez? va rog mult de tot HELP me !!! si inca o data imi cer scuze daca nu am scris unde trebuia . Astept cu nerabdare raspunsurile voastre. O zi placuta tuturor !!



Răspunde cu citat


Cate minute ai cautat?

aaa si apropo pe webmaster tools am facut cont , am introdus si site-ul si cand il caut pe google...moca..deci ori nu inteleg eu bine ori chiar nu merge.. so.. astept raspuns daca ma poate ajuta cineva , va pup pe toti
