Postat în original de fabby Am un chenar ce contine linkurile de la google, iar ca titlu am scris "Linkuri recomandate". E ceva rau in asta? Auzism ca nu este voie sa indrumi lumea sa apese pe linkurile google..adica sa indrumi insistent...prin diverse imagini si texte sa ii zici sa apese. Nu ai voie asa: gameiasi .com
Consumator și producător de articole despre SF&F. SEO de voie, de nevoie.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)
Reguli Forum