Corect. Nu stiu daca ai urmarit mini-scandalul creat de Seth Godin cu articolul in cauza, dar asta i-au imputat majoritatea, ca gandeste doar din perspectiva publisher-ului, nu si a marketer-ului.Eu, cand ma aflu in calitate de client AdWords, am numai ganduri pline de recunostinta fata de bizonii care dau click aiurea si imi mananca bugetul. Reclamele alea Adsense nu vin de la extraterestrii, vin de la unii care le platesc. Si le platesc fiindca incearca sa isi castige si ei existenta.



Răspunde cu citat