pls..?
Linkurile erau din punctul meu de vedere cheia revenirii din penalizare .Trebuie sa transmiti un semnal catre Google ca siteurile se vor dezvolta independent si cu un continut radical diferit .Asta inseamna sa scoti linkurile dintre siteurile cu pricina, sa modofici si sa adaugi continut nou .
Daca ai scos deja linkurile , e foarte bine insa nu trebuie sa te enervezi pe mine . Fii relaxat...
Imi pare rau ca am intervenit .




Răspunde cu citat