Sa te puna pe 3? Dar de ce nu pe 1? Tu vorbesti aici despre lucruri similare cu gasirea de kryptonite
Unde vrei sa dai mai bine.. in cautarile tale sau in afisarile celorlalti?
Sa te puna pe 3? Dar de ce nu pe 1? Tu vorbesti aici despre lucruri similare cu gasirea de kryptonite
Unde vrei sa dai mai bine.. in cautarile tale sau in afisarile celorlalti?
I'm not a complete idiot, some parts are missing...
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)