21st July 2011, 14:48
#23
0 out of 1 members found this post helpful.
Eu am pus pe site +1 in ro. E ok la prima vedere, apoi te izbesti de o problema nasoala. Aceasta este faptul ca oamenii cand vad +1 asta inseamna ca daca apasa iti mai creste numarul cu +1. Dar daca e logat si apasa de 2 ori, anuleaza +1 respectiv si cred ca asta este o eroare, cu care lumea se va obisnui foarte greu. Pentru ca unii se gandesc la +1 ca la un sistem de voting. Mie unul mi s-ar parea ok, sa poti sa dai +1 o singura data, iar undeva in contul de la google sa ai o lista cu toate site-urile care le-ai recomandat. Iar din acea lista sa poti sa anulezi +1 la site-urile pe care le-ai recomandat. Ok spun asta din propria experienta, cum am pus butonul am luat 100 +1, apoi dupa 4 -5 zile...a scazut la 20, iar acum e la 4.