Pagina 9 din 11 PrimulPrimul ... 7891011 UltimulUltimul
Rezultate 81 la 90 din 101

Subiect: Black Friday Deals - oferte interesante?

  1. #81
    Avatarul lui puthre
    puthre este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    84
    Data înscrierii
    21st February 2011
    Locaţie
    București
    Posturi
    2.154
    Putere Rep
    84

    Implicit

    Citat Postat în original de Tom Vezi Post
    MA, la 3 secunde out of stock, nu ai pierdere! Pur si simplu NU le ai
    M-am gandit si eu la asta initial, dar dupa asta mi-am dat seama ca poate fi mai eficient pentru ei sa dea totusi cateva, ca sa aiba cine sa se laude.
    Caut cu jingle.ro.

  2. #82
    Avatarul lui Tom
    Tom
    Tom este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    131
    Data înscrierii
    25th September 2010
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    48
    Posturi
    3.169
    Putere Rep
    131

    Implicit

    Citat Postat în original de puthre Vezi Post
    M-am gandit si eu la asta initial, dar dupa asta mi-am dat seama ca poate fi mai eficient pentru ei sa dea totusi cateva, ca sa aiba cine sa se laude.
    Mda, sunt eu carcotas, AU VANDUT 1000 de bucati in 3 secunde! Eu n-am prins! Pentru ca nu vroiam, ca nu-mi permit, si NU am nici blog sa ma laud! Asa ca alea 1000 s-au dus la bloggeri

    --- Later Edit --- (ca mi-a fost lene sa apas "Edit")

    @ puthre. Daca le iau pe rand la analizat, oare iara scriu astia care traiesc din afiliere "nasoale" cu (de) mine? M-am uitat acum peste emag, la ce ma pricep (nu hote, ca acolo kidu e expert) si mor de ras cu reducerile. Un produs e dubios, ssd-ul (kingston), inca nu m-am prins ce e cu el, e singurul (fara cele din categoria hote, aspiratoare cu saci, si balarii) care CHIAR pare ca are reducere.

    Dar e totusi ceva dubios la newsletter. La samsung parca era al model aseara sau alt pret, sau eram eu obosit?

    Unde e noul ipad? Vad ca acum sunt generatii
    Ultima modificare făcută de Tom; 24th November 2012 la 00:24.
    Nu trimite PM cu intrebari, posteaza pe forum! Nu ofer sfaturi, audit sau raspunsuri pe PM.

  3. #83
    Avatarul lui Nichita
    Nichita este deconectat Super Moderator
    Reputatie:
    94
    Data înscrierii
    19th February 2009
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    46
    Posturi
    3.422
    Putere Rep
    94

    Implicit

    Profilul de shopping al americanului.

    Siteul tau e in balarii, nu urca? Competitorii te bat de iti suna apa in cap? Ai fost penalizat si nu stii ce sa faci? Cel mai probabil ai nevoie de un audit SEO complet. :)

  4. #84
    Avatarul lui scoopo
    scoopo este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    32
    Data înscrierii
    25th November 2010
    Locaţie
    constanta
    Vârstă
    41
    Posturi
    409
    Putere Rep
    32

    Implicit

    Am o comanda făcută la eMag. Ora 8 si alta la ora9,30 diferența dintre ele ,28000.deci stoc mim 5milione de euro.
    scriu gramatical prost :D:D:D:D

  5. #85
    Avatarul lui Tom
    Tom
    Tom este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    131
    Data înscrierii
    25th September 2010
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    48
    Posturi
    3.169
    Putere Rep
    131

    Implicit

    Citat Postat în original de scoopo Vezi Post
    Am o comanda făcută la eMag. Ora 8 si alta la ora9,30 diferența dintre ele ,28000.deci stoc mim 5milione de euro.
    Tu te uiti la numere? Si calculezi cu "scadere"? Si dupa inmultesti cu o valoare? Care e valoarea? Si dupa asta, cum ai calculat stocul? Iti iese 5 milioane stoc, si cat fara stoc ? inca 15 mil? Estimativ?

    Din datele tale poti sa-mi zici aprox cate ipad 2 s-au vandut? Cate lcd de 52 inchi mai au in stock? Cate aspiratoare cu sac mai sunt, si daca modelele din 2008 s-au dat toate!

    Da-mi si mie, te rog, ecuatiile pe care le folosesti.
    Nu trimite PM cu intrebari, posteaza pe forum! Nu ofer sfaturi, audit sau raspunsuri pe PM.

  6. #86
    Avatarul lui puthre
    puthre este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    84
    Data înscrierii
    21st February 2011
    Locaţie
    București
    Posturi
    2.154
    Putere Rep
    84

    Implicit

    Citat Postat în original de scoopo Vezi Post
    Am o comanda făcută la eMag. Ora 8 si alta la ora9,30 diferența dintre ele ,28000.deci stoc mim 5milione de euro.
    De ce esti asa sigur ca se dau din 1 in 1?
    Caut cu jingle.ro.

  7. #87
    Avatarul lui scoopo
    scoopo este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    32
    Data înscrierii
    25th November 2010
    Locaţie
    constanta
    Vârstă
    41
    Posturi
    409
    Putere Rep
    32

    Implicit

    Sunt 100% sigur pentru ca:
    1.O prietena buna lucreaza la emag
    2.au avut stoc cash 10 milioane de euro pentru produsele din black friday
    3.Va multumim pentru cel mai tare Black Friday! @ eMAG Blog au facut in jur de 80 de mii doar vineri
    4.NU trebuie sa aduni sa faci ecuatii,de ce ne-ar interesa cate mai au pe stoc si cate nu (am zis general) pune si tu 50000 de comenzi x 100 de euro (o medie asa)dar au fost mai mari (nu am de unde sa stiu stocul si nici nu creca ne pasa..)
    5.Fan courierul si DPD lucreaza non stop pina livreaza toate comenzile
    MIe nu prea mi-a placut oferta lor dar:sa vazut profesionalismul a fost jos doar 20 de minute comparabil cu cei care nu au invatat nimik din experienta de anu trecut.evomag.ro
    Altex.ro (au facuto cu cap astia) mai tot timpul cazute si lumea sa dus in magazin (au pierdut afiliati care au muncit si investit,munca,bani,timp,tigari,cafea etc)
    scriu gramatical prost :D:D:D:D

  8. #88
    Avatarul lui puthre
    puthre este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    84
    Data înscrierii
    21st February 2011
    Locaţie
    București
    Posturi
    2.154
    Putere Rep
    84

    Implicit

    Citat Postat în original de scoopo Vezi Post
    sa vazut profesionalismul a fost jos doar 20 de minute comparabil cu cei care nu au invatat nimik din experienta de anu trecut.evomag.ro
    A fost jos o noapte intreaga.
    Caut cu jingle.ro.

  9. #89
    Avatarul lui scoopo
    scoopo este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    32
    Data înscrierii
    25th November 2010
    Locaţie
    constanta
    Vârstă
    41
    Posturi
    409
    Putere Rep
    32

    Implicit

    nu a fost jos...doar 20 de minute a fost
    A FOST INCHIS si scria destul de clar .Ne vedem maine dimineta
    scriu gramatical prost :D:D:D:D

  10. #90
    Avatarul lui Cristi G
    Cristi G este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    49
    Data înscrierii
    16th April 2009
    Locaţie
    Iasi
    Vârstă
    33
    Posturi
    1.664
    Putere Rep
    49

    Implicit

    Era evident ca nu se da drumul la 00:00 sau la 5:00, a fost decizia lor cand au dat drumul la site. Macar ei au fost realisti si si-au facut treaba destul de bine pentru a avea serverele sus cat mai mult posibil. Daca voiai sa comanzi ceva, trebuia putin efort, dar bineinteles, majoritatea vor totul mura-n gura, eventual sa le faca automat si comanda.

    la evomag nu am putut nici vedea oferta vreo 18h, altex.ro varza, domo.ro la fel, flanco avea un amarat de .pdf tot timpul si cam atat.
    Imi ocup timpul uneori cu pariuri sportive si fac si web development WordPress.

Pagina 9 din 11 PrimulPrimul ... 7891011 UltimulUltimul

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Black Friday cu gazduire !
    De Kriogen în forumul Hosting
    Răspunsuri: 18
    Ultimul Post: 4th December 2012, 15:37
  2. Reduceri Black Friday .info
    De Merch în forumul Domenii
    Răspunsuri: 12
    Ultimul Post: 23rd November 2012, 14:23
  3. HostGator BLACK FRIDAY
    De Florin Traian în forumul Hosting
    Răspunsuri: 23
    Ultimul Post: 28th November 2010, 14:58
  4. Black Friday
    De big în forumul Adsense
    Răspunsuri: 5
    Ultimul Post: 2nd January 2009, 15:16
  5. CREATIVE FRIDAY - lansare Adobe CS4
    De Nica Cristian în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 5
    Ultimul Post: 11th October 2008, 19:36

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •