Ai dreptate Roby asa am banuit si eu. Doar ca update-ul nu l-am facut eu si din motive de bun simt nu-l pot deranja. Asa ca am nevoie de cineva care cunoaste fenomenul.
Ai dreptate Roby asa am banuit si eu. Doar ca update-ul nu l-am facut eu si din motive de bun simt nu-l pot deranja. Asa ca am nevoie de cineva care cunoaste fenomenul.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)