Din ce vad, cu mici exceptii, se pare ca nu sunt asa mari probleme. Asta e un lucru bun! Multumesc tuturor! Si daca tot am ocazia, urez tuturor utilizatorilor acestui forum, Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi!