Din ce vad, cu mici exceptii, se pare ca nu sunt asa mari probleme. Asta e un lucru bun! Multumesc tuturor! Si daca tot am ocazia, urez tuturor utilizatorilor acestui forum, Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi!
Din ce vad, cu mici exceptii, se pare ca nu sunt asa mari probleme. Asta e un lucru bun! Multumesc tuturor! Si daca tot am ocazia, urez tuturor utilizatorilor acestui forum, Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi!
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)