Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 11 la 18 din 18

Subiect: Vand site sport (domeniu cu potential)

crstn_savu este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    24th February 2008
    Vârstă
    32
    Posturi
    7
    Putere Rep
    0

Implicit

allergic eu nu sunt morocanos sau mai stiu eu cum, dar imi place foarte mult cand la ofertele lansate pe un forum si nu numai sa se raspunda doar cu oferte la acel anunt nu cu mesaje menite sa strice targul cuiva prin inducerea in eroare a cuiva care nu se pricepe.

Tare mi se pare mie ca tu nici nu ai citit tot threadul pentru ca in acest pret intra si CONTINUTUL si spun din nou: ma insel ca o persoana priceputa in design, html, php i-ar modifica pentru 200 euro o tema joomla la nivelul la care am facut-o eu. acest site contine forum + pagini ale fiecarei echipe cu jucatori,date stadion, conducere, date contact, toate usor modificabile de catre utilizator. sincer pretul este unul cel putin corect ca sa nu zic chiar mic.

Ciprian.Olaru este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    6th August 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    573
    Putere Rep
    0

Implicit

Citat Postat în original de crstn_savu Vezi Post
    deja m-am cam saturat de comentarii ipertinente...
    1. reactia ta ma face sa ma gandesc de doua ori (daca nu chiar de mai multe ori) inainte sa analizez oferta prezentata;
    de ce? pentru simplul motiv ca prin asta dai impresia ca ai avea ceva de ascuns (nu stiu daca e ceva de ascuns sau nu, dar e ceea ce as putea sa inteleg eu)

2. daca nu vrei sa scrie lumea despre mesajul tau.. poate ar trebui sa te gandesti sa nu il pui intr-un forum (cam la asta se folosesc forumurile in general.. ca loc in care lumea comenteaza despre una sau mai multe teme) si eventual sa iti faci un blog in care sa iti prezinti oferta;

daca iti plac avantajele forumului (expunere in principal) atunci trebuie sa ai in vedere ca pot exista si dezavantaje (comentarii negative), sa le pui in balanta si apoi sa postezi aici

3. in piata.. fiecare e liber sa comenteze despre rosii / portocale / etc..
    diferenta e ca nu multi sunt interesati de asta;
    oricum.. daca voiai sa il vinzi in piata acum erai acolo si nu aici

Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    24th February 2008
    Vârstă
    32
    Posturi
    7
    Putere Rep
    0

Implicit

nu am nimic de ascuns... doresc sa il vand pentru simplul fapt ca nu am timp sa ma ocup de el => nu aduce bani => trebuie vandut. este ceva de ascuns? mie mi se pare o ecuatie foarte simpla.

gabriel daca tie ti se pare corect ca altii sa comenteze doar sa se afle in treaba, sa isi ridice numarul de posturi... asta este. crezi ca potentialul client dadea banii fara sa se uite ca are doar 20 vizitatori unici pe zi?

am venit pe acest forum pentru ca mi-a fost recomandat, dar vad ca aici curg doar criticile. aceste critici daca au un scop constructiv trebuiesc trimise prin PM: cristi vezi omule ca ii mare pretul... asta ar costa 100-200-400-1000 $. nu ziceam nimic... nu cunosc preturile, am aruncat doar o privire pe un site unde se vand/liciteaza domenii si erau preturi de 200 euro la un domeniu .info care nu are absolut nimic, 4000 de euro la un domeniu .ro care are un potential la fel ca si al meu daca nu chiar mai slab. asta ma deranjeaza pe mine: ca sa comenteaza doar pentru a strica afacerile cuiva... imi dau seama ca aici nu o sa il mai pot vinde, am sa incerc si pe alte forumuri unde poate gasesc oameni cu experienta ce doresc si sa ajute nu doar sa distruga sa faca rau, sa ne mancam unii pe altii.

Multumesc oricum pentru spi

Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    24th February 2008
    Vârstă
    32
    Posturi
    7
    Putere Rep
    0

Implicit

nu am nimic de ascuns... doresc sa il vand pentru simplul fapt ca nu am timp sa ma ocup de el => nu aduce bani => trebuie vandut. este ceva de ascuns? mie mi se pare o ecuatie foarte simpla.

gabriel daca tie ti se pare corect ca altii sa comenteze doar sa se afle in treaba, sa isi ridice numarul de posturi... asta este. crezi ca potentialul client dadea banii fara sa se uite ca are doar 20 vizitatori unici pe zi?

am venit pe acest forum pentru ca mi-a fost recomandat, dar vad ca aici curg doar criticile. aceste critici daca au un scop constructiv trebuiesc trimise prin PM: cristi vezi omule ca ii mare pretul... asta ar costa 100-200-400-1000 $. nu ziceam nimic... nu cunosc preturile, am aruncat doar o privire pe un site unde se vand/liciteaza domenii si erau preturi de 200 euro la un domeniu .info care nu are absolut nimic, 4000 de euro la un domeniu .ro care are un potential la fel ca si al meu daca nu chiar mai slab. asta ma deranjeaza pe mine: ca sa comenteaza doar pentru a strica afacerile cuiva... imi dau seama ca aici nu o sa il mai pot vinde, am sa incerc si pe alte forumuri unde poate gasesc oameni cu experienta ce doresc si sa ajute nu doar sa distruga sa faca rau, sa ne mancam unii pe altii.

Multumesc oricum pentru spi

Ciprian.Olaru este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    6th August 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    573
    Putere Rep
    0

Implicit

aici nu cred ca il poti vinde pentru ca nu este un forum foarte activ; daca era cineva interesat banuiesc ca pana acum aveai oferta;

oricum, niste comentarii nu strica afacerea cuiva pentru ca daca afacerea e solida atunci comentariile nu sunt credibile, iar daca afacerea nu e credibila atunci oricum nu prea sunt sanse sa vanda pe un forum cu oameni informati;

domeniul, dupa mine, are ceva potential si trebuie gasita persoana cu poiectul potrivit pentru domeniul respectiv;

spor la cautari,

marius_wiz este deconectat Banned
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    13th February 2008
    Locaţie
    ARAD
    Vârstă
    41
    Posturi
    362
    Putere Rep
    0

Implicit

pe langa faptul ca e contributie joomla si nu apare misto ca il vinzi spor !

Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    24th February 2008
    Vârstă
    32
    Posturi
    7
    Putere Rep
    0

Implicit

am gasit cumparator si este pe punctul de a fi vandut... poate fi inchis threadul.
    multumesc

cosmin este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    28th March 2007
    Posturi
    7
    Putere Rep
    0

Implicit

Citat Postat în original de newmann Vezi Post
    De vanzare: Domeniu+ site cu potential: SUTsiGOL.com + forum
    Castiguri ad-sense. Vizitatori 200-240 per zi...! Nu am timp sa-l intretin..asa ca-l vand.

Pentru info suplimentare:
    newmann_reloaded@yahoo.com
    Si la ce pret te-ai gandit ? un pm

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

1. Vand website custom, de la 0, cu potential urias
    De Cristi G în forumul Website-uri
    Răspunsuri: 11
    Ultimul Post: 10th April 2010, 12:58
  2. Cumpar link-uri domeniu Sport
    De Gin în forumul Link-uri/Bannere
    Răspunsuri: 1
    Ultimul Post: 10th February 2009, 22:06
  3. Vand site .com cu potential
    De kleampa în forumul Website-uri
    Răspunsuri: 10