Ok, mersi mult pentru raspunsuri. A mers si cu IP, dar pentru siguranta o sa modific si sa trec CNAME cum ai zis tu.
Ok, mersi mult pentru raspunsuri. A mers si cu IP, dar pentru siguranta o sa modific si sa trec CNAME cum ai zis tu.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)