Am folosit in trecut multe vouchere de adwords. Din cate imi amintesc, trebuia sa faci fiecare cont cu o noua adresa de email iar la plata setai pe manual (adica plata la finalul campaniei). Daca nu ma insel, am renuntat la aceasta metoda intrucat pentru fiecare cont era nevoie de un alt cont bancar.

A mai testat cineva de curand? Cum mai stau lucrurile? Dar la facebook ads?