RDS-ul are IP dinamic deja ... Mai simplu pune-ti un router. Router-ul la fiecare pornire isi schimba IP-ul cu care iesi ... Dar va trebui sa-i tai curentul de fiecare data.
RDS-ul are IP dinamic deja ... Mai simplu pune-ti un router. Router-ul la fiecare pornire isi schimba IP-ul cu care iesi ... Dar va trebui sa-i tai curentul de fiecare data.
Sau sa foloseasca reconnect de fiecare dataE ilogic sa opreasca tot routerul.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)