Postat în original de Cristian Mezei Am votat in toate, insa nasol e ca tii rezultatele doar pentru tine Eu am inteles ca nu . "...dupa ce strang un numar de voturi voi publica rezultatele cu interpretari..."
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)
Reguli Forum