Folosita cum trebuie, lista e ok (chiar daca nu e actualizata si e folosita cu scop de spam). Dar sa nu sperati la link-uri daca scrieti prostii.
Eu am creat deja o sectiune ptr spammeri: Pentru spammeri citeste!
In plus, pot vedea oricand daca cel care a comentat vine de pe site-uri cu lista de dofollow.
In plus, e o prostie sa spamezi un om care stie ce e SEO sau face SEO....iar ca metoda de promovare, e pentru incepatori metoda asta.



Răspunde cu citat