Iti pot spune unul care nu accepta. Al meu.
Pentru ca blogul e o chestie asa, mai personala. Unde incerc sa interactionez cu oameni. Nu cu "usi de metal", "periute de dinti" sau "jaluzele mov".
Cum apare cate un comentariu de asta, cum ii sterg linkul. Si banuiesc ca multi fac asa.
Ok, nu am nici o problema daca lasi linkul dar te semnezi civilizat: Gigel.




Răspunde cu citat