am pus decurand continut pe http://www.artfoto.go.ro/nikon-digital.htm si nu inteleg de ce cu mozila nu se vede iar cu internet explorer se vede. Voi il vedeti cu mozila? Stiti cumva care e prolema?
multumesc pentru cei care raspund
am pus decurand continut pe http://www.artfoto.go.ro/nikon-digital.htm si nu inteleg de ce cu mozila nu se vede iar cu internet explorer se vede. Voi il vedeti cu mozila? Stiti cumva care e prolema?
multumesc pentru cei care raspund
In sursa apare <center> de vreo 50 de ori la rand. Sterge-le pe toate si va merge.
mersi mult de sfaturi acum merge
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)