Nu il dezactiva daca iti trebuie, daca sti putina programare se pot pune hasthaguri pe care sa le poti monitoriza si urmarii, mai ales cand dau altii share. Stai ca o sa caut acum ce trebuie sa adaugi in site
https://www.addthis.com/academy/remo...rom-your-urls/
asta e ca sa le dai disable dar parca tin minte ca le-am si modificat la un client acum ... sa fie 1-2 ani.
L-am dezactivat ca are tema share,tweet si g+ incorporat in ea.Pulginul l-am pus mai mult pentru prima pagina sa fie mai multe optiuni de share eu stiu 30,40 cate are pulginul dar nu imi este necesar.L-am avut de mult instalat am si uitat de el si nu stiam ce imi modifica url-urile.Multumesc inca o data.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)