L-am dezactivat ca are tema share,tweet si g+ incorporat in ea.Pulginul l-am pus mai mult pentru prima pagina sa fie mai multe optiuni de share eu stiu 30,40 cate are pulginul dar nu imi este necesar.L-am avut de mult instalat am si uitat de el si nu stiam ce imi modifica url-urile.Multumesc inca o data.


Răspunde cu citat