Buna ziua!
Am o intrebare! In cazul in care fac publicitate directa, prin intermediul bannerelor sau articolelor pe siteul meu, ca persoana fizica, care e procedura de platire a impozitului si cat este acesta? Mentionez ca bani primesc in paypal doar.
De asemenea, daca nu retrag acesti bani si ii folosesc mai departe ca publicitate pentru siteul meu, trebuie sa platesc acest impozit?

Multumesc!