Am vazut aici pe forum, scria cineva ca nu este bine sa postezi foarte mult pe un forum nou, pentru ca te baga google in sandbox.
Cat de des credeti ca trebuie adaugat continut pe un forum nou? voi ce experiente aveti?
Am vazut aici pe forum, scria cineva ca nu este bine sa postezi foarte mult pe un forum nou, pentru ca te baga google in sandbox.
Cat de des credeti ca trebuie adaugat continut pe un forum nou? voi ce experiente aveti?
Scriu constant pe Traficant.Ro
[ex username dane1505]
Doar nu ai sa scrii 1500 de posturi noi pe zi , nu? Scrie normal, 20 - 40 de subiecte noi pe zi si nu va fi nicio problema. Nu introduce link-uri in postari prea des.
@Anturaju93
Nu sunt multe si 20-40 de subiecte noi pe un forum de cateva zile sau saptamani?
Scriu constant pe Traficant.Ro
[ex username dane1505]
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)