Am o nelamurire cu Adsense, pe un site pe care am facut un cont nou pentru cineva, am pus codul dupa aprobarea de prima instanta. Stiiam ca nu apar reclame pana nu se aproba definitiv. Asa scriu si ei in cont si pe email. Si totusi apar! A mai patit cineva asa ceva? Contu adsense e facut azi si tot azi apar si anunturile!




Răspunde cu citat
.