probabil ai pierdut o pozitie pentru unu-doua cuvante cheie...nu cred ca e nici o penalizare
vezi ce cuvinte cheie aduceau marea majoritate a traficului si vezi daca mai esti unde erai inainte pt acele cuvinte cheie..
probabil ai pierdut o pozitie pentru unu-doua cuvante cheie...nu cred ca e nici o penalizare
vezi ce cuvinte cheie aduceau marea majoritate a traficului si vezi daca mai esti unde erai inainte pt acele cuvinte cheie..
Daca e over optimization atunci tot ce trebuie sa faci este sa continui in felul in care ai construit linkuri pana acum. Adica : ramai constant. AI lasat-o mai usor probabil cateva zile cu link buildingul sau cinestie. Mergi spre un nivel constant si ai sa vezi ca vin si vizitele.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)